طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. چرا ؟! زیرا امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و دنیای وب یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مواردی که می تواند بر روی کسب و کار شما تاثیر گذار باشد بدون شک سایت شماست.به همین دلیل امروزه طراحی سایت از اهمیت بسیار زیادی برخورددار هست. وب سایت شما بزرگترین پایگاه اینترنتی شماست. شکی نیست که طراحی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای اینترنت است. پس طراحی وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما به خوبی این موضوع را درک می‌کنیم و مهارت و تجربه لازم برای ایجاد یک وب سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی با کیفیت و درخور نام شما را داریم.

 

قبل از اقدام برای طراحی سایت:

قبل از شروع هر کاری به شما پیشنهاد میکنیم یک مشاوره اختصاصی دریافت کنید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت حرفه ای نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. ملاصدراتک این خدمت را به خوبی به شما ارائه میدهد. کافیست شماره تلفن خود را در فرم درخواست وارد نمایید و مشاوران ملاصدراتک در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

مراحل طراحی سایت حرفه ای

ایجاد وایرفریم

با درنظر گرفتن نیازها و خواسته های شما،یک نقشه کلی از صفحات سایت،طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها بصورت کامل مشخص شده و دید کلی به شما از نحوه چیدمان میدهد.

طراحی گرافیکی

پس از تایید وایرفریم توسط شما، تیم طراحی ملاصدراتک بر اساس نقشه های اولیه طراحی سایت اقدام به ایجاد هویت بصری مناسب کسب و کارتان بصورت حرفه ای با جزئی ترین موارد میپردازد.

کدنویسی و پیاده سازی

تیم برنامه نویسی ملاصدراتک پس از تایید طراحی گرافیکی سایت، فضای وب سایت طراحی شده را با بهینه ترین اصول کدنویسی تبدیل به کدهایی قابل خواندن در فضای اینترنت خواهد کرد.

 

 

انواع روش های طراحی وب سایت در ملاصدراتک

طراحی سایت با cmsملاصدراتک

طراحی وبسایت با cms ملاصدراتک هزینه و زمان بسیار کمتری از وبسایت کاملا اختصاصی دارد از طرفی به تجربه بیش از 95 درصد اوقات تمام نیازهای شما را پوشش می دهد.

طراحی سایت اختصاصی

درصورتی که شما وب سایتی با امکاناتی خاص مد نظر دارید و یا می خواهید همه وبسایت به طور کامل با الگوی ذهنی شما تطابق داشته باشد طراحی سایت اختصاصی پیشنهاد ما است.

هم اکنون وب سایت خود را سفارش دهید!

شما می توانید برای درخواست ساخت وب سایت و همینطور خدمات سئو و بهینه سازی با شماره 42832000-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم درخواست مشاوره ، شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع کارشناسان ملاصدرا با شما تماس خواهند گرفت. این اطمینان را داشته باشید در ازای هزینه ای که بابت قیمت طراحی سایت پرداخت می کنید به مزایای بسیاری از قبیل افزایش مشتری، تبلیغ موثر در فضای آنلاین و سودآوری بیشتر دست خواهید یافت.

 

نمونه های طراحی سایت

باتوجه به پیشرفت روز افزون فروشگاه های آنلاین در این چند ساله اخیر در جهان و همچنین ایران افراد زیادی به دنبال طراحی سایت فروشگاهی و آغازی برای ورود به کسب و کار دنیای دیجیتال هستند.برای ورود به این فضا با چالش های زیادی رو به رو خواهیم شد،در ابتدا بایستی امکانات و ویژگی های فروشگاه را بصورت کامل و تخصصی بررسی کنیم،سپس به امکانات تخصصی آن از جهات مختلف برای خلق فضای رقابتی بازار توجه ویژه خواهیم کرد.

ملاصدراتک با ارائه بهترین خدمات کیفی در طراحی سایت فروشگاهی همیشه مشتریان خود را درسطح مطلوبی از رضایت قرار داده است. از دیگر نمونه های ساخت وبسایت می توان به طراحی سایت آموزشی ، طراحی پرتال و موارد بسیاری دیگر اشاره کرد. از مهم ترین مواردی که در طراحی وب سایت باید لحاظ کرد عبارت است از:
پنل کاربری سفارشی و آسان،بهینه سازی سایت برای انواع پلتفرم ها،سرعت نماش سایت،رعایت اصول تکنیکی سئو،کدنویسی اصولی و که می توانید همه این ویژگی ها را در نمونه کار های ما مشاهده کنید.

تفاوت طراحی سایت با cms اختصاصی ملاصدرا و سایر طراحی های سایت چست؟

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از سایر سایت های آماده مثل وردپرس ، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد

شما می توانید برای درخواست ساخت وب سایت و همینطور خدمات سئو و بهینه سازی با شماره 42832000-021 تماس بگیرید و یا از طریق فرم درخواست مشاوره ، شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع کارشناسان ملاصدرا با شما تماس خواهند گرفت. این اطمینان را داشته باشید در ازای هزینه ای که بابت قیمت طراحی سایت پرداخت می کنید به مزایای بسیاری از قبیل افزایش مشتری، تبلیغ موثر در فضای آنلاین و سودآوری بیشتر دست خواهید یافت

قبل از شروع هر کاری به شما پیشنهاد میکنیم یک مشاوره اختصاصی دریافت کنید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت حرفه ای نیاز به مشاوره دارید