هلدینگ ملاصدرا شعبه سعادت آباد

طراحی انواع سایت و بهینه سازی

مجموعه ملاصدرا تک متشکل از تیم حرفه ای ، باتجربه و آکادمیک در عرصه فضای مجازی است که عمده فعالیت هایش حول طراحی سایت های اینترنتی، سئو سایت و بهینه سازی وب سایت و برندسازی اینترنتی می باشد.

 هلدینگ ملاصدرا شعبه سعادت آباد
 هلدینگ ملاصدرا شعبه سعادت آباد

قبل از اقدام برای طراحی سایت

قبل از شروع هر کاری به شما پیشنهاد میکنیم یک مشاوره اختصاصی دریافت کنید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت حرفه ای نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. ملاصدراتک این خدمت را به خوبی به شما ارائه میدهد.

کافیست شماره تلفن خود را در فرم درخواست وارد نمایید و مشاوران ملاصدراتک در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه طراحیَ
ایجاد وایرفریم

با درنظر گرفتن نیازها و خواسته های شما،یک نقشه کلی از صفحات سایت،طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها بصورت کامل مشخص شده و دید کلی به شما از نحوه چیدمان میدهد.

طراحی گرافیکی

پس از تایید وایرفریم توسط شما، تیم طراحی ملاصدراتک بر اساس نقشه های اولیه طراحی سایت اقدام به ایجاد هویت بصری مناسب کسب و کارتان بصورت حرفه ای با جزئی ترین موارد میپردازد.

کدنویسی و پیاده سازی

تیم برنامه نویسی ملاصدراتک پس از تایید طراحی گرافیکی سایت، فضای وب سایت طراحی شده را با بهینه ترین اصول کدنویسی تبدیل به کدهایی قابل خواندن در فضای اینترنت خواهد کرد.

مقرون به صرفه

طراحی وبسایت با cms ملاصدراتک هزینه و زمان بسیار کمتری از وبسایت کاملا اختصاصی دارد از طرفی به تجربه بیش از 95 درصد اوقات تمام نیازهای شما را پوشش می دهد

معرفی قالب های سیستم مدیریت محتوای اختصاصی صدراتک

قالب فروشگاه صدراشاپ
قالب فروشگاهی صدرا مارکت
قالب فروشگاهی کتاب مارکت
قالب فروشگاهی آناتومی
قالب فروشگاهی مبین
قالب شرکتی صدراهوم
قالب شرکتی صدراکمپانی
قالب شرکتی سپهر
قالب شرکتی صدرا کلینیک
قالب فروشگاهی جهان
 هلدینگ ملاصدرا شعبه سعادت آباد

تفاوت طراحی سایت با cms اختصاصی ملاصدرا و سایر طراحی های سایت چیست؟

در صورتی که شما به دنبال یک وب سایت منحصر به فرد برای کسب و کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مد نظرتان است، ما طراحی اختصاصی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از سایر سایت های آماده مثل وردپرس ، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد

همیشه میتونیم با هم صحبت کنیم !

در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان در هر ساعت از شبانه روز ، میتونید از طریق فرم درخواست مشاوره اقدام کنید.

در اکثر مواقع کارشناسان ما در کمتر از 15 دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست مشاوره